BALIKESİR
BURHANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
''Mesleki Eğitime Katıl Hayata Atıl ''Projesinin Kapanış Toplantısı Yapıldı
![''Mesleki Eğitime Katıl Hayata Atıl ''Projesinin Kapanış Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2023_11/30115235_whatsappimage20231130at11.38.491.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bora ZİHNİ, Şube Müdürümüz Sayın Bülent AKMEŞE, Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Sayın Hasan BAYRAM, Coşkunöz Eğitim Vakfı temsilcileri ve kurum-daire amirlerinin katılımı ile Bursa Coşkunöz Eğitim Vakfı'nın duyurup açtığı 'Cevher Hibe Destek Programı' için hazırlanan ' MESLEKİ EĞİTİME KATIL HAYATA ATIL' isimli Proje'nin Kapanış Toplantısı gerçekleşti. Toplantıda açılış konuşması ve Burhaniye Mesleki Eğitim Merkezi projenin sonuç sunumunu gerçekleştirdi.