BALIKESİR BURHANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DOĞRUDAN TEMİN İLE ONARIM İŞİ

DOĞRUDAN TEMİN İLE ONARIM İŞİ

          İlçemiz Mahkeme Mahallesinde bulunan Gazi İlkokulunun çatı onarımı, Öğretmenler Mahallesinde bulunan Hacı Mustafa Müdüroğlu Ortaokulunun PVC pencerelerinin fitillerinin yenilenmesi ve silikon çekilmesi ile  Kızıklı Mahallesinde bulunan Kızıklı Ortaokuluna 4 adet PVC pencere yapılması işi Doğrudan Temin Usulü ile yapılacaktır. Bu iş için fiyatınızın KDV hariç olmak üzere teklif mektubunu ve yer görme belgesini de imzalayarak kapalı zarf içerisinde en geç 30/09/2021 Perşembe günü saat 10.00'a kadar Müdürlüğümüz İnşaat ve Emlak Şubesi Birimine verilecek olup saat 10.00'dan sonra verilecek teklifler işleme konulmayacaktır. 

       Bu iş için verilecek teklifler 30/09/2021 Perşembe günü saat 10.00'da açılacaktır. İlgililerin istemeleri halinde zarfların açılış saatinde Burhaniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat ve Emlak Şubesi biriminde hazır bulunmaları gerekmektedir.

İlgili Evraklar:

BİRİM FİYAT TEKLİF CETVELİ

YER GÖRME BELGESİ

KOCACAMİ MAH. MİTHATPAŞA CAD. BURHANIYE HÜKÜMET KONAĞI BLOK NO.72 BURHANİYE / BALIKESİR - (0266) 4221062

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.