BALIKESİR
BURHANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Berna Kundakçı Anaokulu Öğrenci ve Öğretmenleri Öğretmenler Günü Dolayısıyla Müdürümüzü Ziyaret Ettiler
![Berna Kundakçı Anaokulu Öğrenci ve Öğretmenleri Öğretmenler Günü Dolayısıyla Müdürümüzü Ziyaret Ettiler](/meb_iys_dosyalar/2023_11/27143235_whatsappimage20231127at13.27.21.jpg)
Berna Kundakçı Anaokulu öğrencileri ve öğretmenleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bora ZİHNİ'yi makamında ziyaret ederek öğretmenler günün kutladı. Müdürümüz ile sohbet ettikten sonra DE*** YI****** Bayrak adlı şiirini okudu. Ziyaretlerinden dolayı öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.