BALIKESİR BURHANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yükseköğretime Geçiş Sınavına Girecek Öğrencilerimize Başarılar

Gençlerimizin lisans eğitimine geçişlerinde ve kariyer planlamalarında önemli dönüm noktalarından biri olan Yükseköğretime Geçiş Sınavında tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.
Yükseköğretime Geçiş Sınavına Girecek Öğrencilerimize Başarılar

Değerli Veliler,

Çocuklarımız, geleceğimizin en büyük teminatıdır. Gençlerimizden beklentimiz; iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, araştıran ve sorgulayan,  milli ve manevi değerlerine bağlı insanlar olmalarıdır. Onların geleceğe güvenle bakabilmeleri için biz anne ve babalar olarak sınav sonucunda alacakları puanlar ne olursa olsun çocuklarımıza her zaman destek olmalı ve onlara değerlerinin hiçbir sınavla ölçülemeyeceğini hissettirmeliyiz.

Sevgili Gençler,

Geleceğinize yön verecek olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı ile azim, sabır ve yoğun çalışma temponuzun karşılığını en iyi şekilde alacağınıza olan inancımız tamdır. Sizler elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için hazırlandınız. Geriye yalnızca başarının sizin elinizde olduğuna inanarak kendinize güvenmeniz ve sınava bu düşünceler ile girmeniz kalmıştır.Başarıya olan inancınızın sınav sonuçlarıyla gerçekliğe dönüştüğünü göreceksiniz. Bizler, öğretmenleriniz ve aileleriniz olarak size inanıyoruz ve güveniyoruz.

Kıymetli Meslektaşlarım,

Öğrencilerimizi en iyi şekilde eğittiniz, onların Yükseköğretime Geçiş Sınavında gösterecekleri başarılarda emeklerinizin karşılığını alacağınıza inanıyoruz.

Burhaniye İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak gençlerimizi geleceğe hazırlayan bütün öğretmenlerimize ve çocukları için hiçbir fedakârlıktan çekinmeyen velilerimize teşekkür ediyoruz. Yükseköğretime Geçiş Sınavına girecek bütün öğrencilerimize başarılı ve huzurlu bir sınav diliyoruz.

                                                                                                                  Ferhan LEVENT

                                                                                                          Burhaniye İlçe Millî Eğitim Müdürü

Mahalle KOCACAMİ Cadde/Sokak MİTHATPAŞA Dış Kapı No5 BURHANİYE/BALIKESİR - (0266) 4221062

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.