BALIKESİR BURHANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YENİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ BORA ZİHNİ´NİN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

YENİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ BORA ZİHNİ´NİN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

Değerli Burhaniyeliler!

 

04/10/ 2018 tarihi itibarıyla Burhaniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevime başlamış bulunmaktayım. Binlerce yıllık tarihi geçmişiyle; Kuvâ-yi Milliye eğitim şehri güzel Balıkesir’imizde, eğitim yöneticisi olarak görev yapacak olmanın mutluluğunu, onurunu ve heyecanını yaşıyorum. Burhaniye’de bugüne kadar görev yapan eğitim camiamızın tüm neferlerine yaptıkları hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Burhaniye Milli Eğitim camiasına bugüne kadar hizmet edenlerden hayatta olanlara sağlık, huzur ve uzun ömürler, vefat edenlere ise Allah’tan rahmet diliyorum. Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Atatürk’ün  “Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır” sözünü rehber edinip gösterdiği çağdaş uygarlık hedefini yakalamak, ileri toplumlar arasında yerimizi almak, ülkemizin temel hedefidir.

Sorumluluğumuz büyüktür. Yönetim anlayışımız; “birlikte yönetmek” olacaktır. İlçemizde eğitim alanında başarının artırılması, eğitim ortamlarının daha da iyileştirilmesi için herkesin desteğine ihtiyacımız vardır. Bizim kapımız sizlere her zaman açık olacaktır. Takım ruhu ile sizlerin tecrübe ve heyecanınızla birlikte, birçok başarıya imza atacağız Bu anlamda başta öğrenci velilerimizin, hayırseverlerimizin, sivil toplum örgütlerimizin bize destek vereceklerine inancım da tamdır. Hedefimiz her alanda sürekli iyileşme ve gelişmedir. Okullarda bilimsel, sosyal, sportif ve kültürel çalışmaların daha fazla yapılması için çaba harcayacağız.

Burhaniye’ye birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik içinde hizmet etmenin gayreti içinde olacağız. Bu düşüncelerimle birlikte ailem ve şahsım adına selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

 

                                                                           Bora ZİHNİ

                                                                  İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

Mahalle KOCACAMİ Cadde/Sokak MİTHATPAŞA Dış Kapı No5 BURHANİYE/BALIKESİR - (0266) 4221062

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.