BALIKESİR BURHANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul İdarecileriyle Yapılan Toplantılarda Yenilik

Müdürümüz Güner BAHADIR, eğitim-öğretimdeki kalite ve standartların yükseltilmesi noktasındaki hedeflere ulaşmak için öncelikle insan unsurunun doğru değerlendirilmesi gereğine işaret ederek, toplantıların farklı oturumlar halinde yapılmasının bu vizyona katkıda bulunacağını belirtti. 
Okul İdarecileriyle Yapılan Toplantılarda Yenilik

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Güner  BAHADIR yeni eğitim-öğretim dönemindeki çalışmalarına merkez ve köylerdeki okul ziyaretlerinin ardından okul idarecileriyle yapılan mutad toplantılara bir yenilik getirerek başladı. Bu dönem ilk defa ilçe bazında okul müdürleri ile yapılan toplantılar “ilkokul”, “ortaokul” ve “lise” şeklinde gruplandırılmış olarak üç farklı okul ve üç ayrı oturumda gerçekleştirildi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Güner  BAHADIR’ın Burhaniye’deki ilkokul müdürleri ile bir araya geldiği toplantı Gazi İlkokulu’nda yapıldı. Müdürümüz Güner BAHADIR, eğitim-öğretimdeki kalite ve standartların yükseltilmesi noktasındaki hedeflere ulaşmak için öncelikle insan unsurunun doğru değerlendirilmesi gereğine işaret ederek, toplantıların farklı oturumlar halinde yapılmasının bu vizyona katkıda bulunacağını belirtti. Farklı okul ortamlarında bir araya gelerek yapılan istişarelerin; hem okullar arası kaynaşmayı kolaylaştırması ve hem de aynı yaş grubuna hitap eden eğitim kurumlarındaki spesifik sorun ve çözümlerin benzer olması bakımından son derece yararlı olacağı kanaatini dile getirdi.

 

Sayın Güner BAHADIR’ın ortaokul idarecileriyle yaptığı ikinci toplantı, Bahçelievler İlkokulu’nda; lise müdürlerini bir araya getiren toplantı ise Ayşe Akpınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleşti. Toplantılar iyi dilek ve temennilerle kapandı.

 

Toplantıları değerlendiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Güner  BAHADIR, her kademede fikir alışverişi, planlama ve hedeflere yönelik stratejiler geliştirme konusundaki bu çalışmaların oldukça verimli geçtiğini; benzeri istişare toplantılarının bundan sonra da periyodik olarak düzenleneceğini söyledi. 

03-03-201603-03-2016

03-03-2016

03-03-2016

Kocacami Mahallesi Mithatpaşa Caddesi Dış Kapı No5 Hükümet Konağı Kat2 Burhaniye/BALIKESİR - (0266) 4221062

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.