BALIKESİR BURHANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Sayın Güner BAHADIR Öğretmenlerimizi Ziyaret Ediyor

Müdürümüz Sayın Güner BAHADIR, 11 Şubat Perşembe günü Bahçelievler Ortaokulu´na bir ziyarette bulundu.
Müdürümüz Sayın Güner BAHADIR Öğretmenlerimizi Ziyaret Ediyor

İlçe çapında okul idarecileriyle yaptığı istişare toplantılarını tamamlayan Müdürümüz Sayın Güner BAHADIR, öğretmen ve öğrencilerle yapacağı toplantıların ilkini bu eğitim-öğretim döneminde 11 Şubat Perşembe günü Bahçelievler Ortaokulu’na yaptığı ziyaretle gerçekleştirdi. Bahçelievler Ortaokulu öğretmenleri ile yapılan sohbet toplantısında akademik başarının tesadüfî olmadığını; bunun için belirlenmiş hedeflere yönelecek doğru araçların sistemli biçimde ve kararlı bir ekip tarafından kullanılması gerektiğini söyleyen Sayın Güner BAHADIR, öğretmenlerin bu konudaki görüş ve düşüncelerini dinledi.

Akabinde Bahçelievler İlkokulu öğretmenleriyle de görüşen Güner BAHADIR, eğitsel bir başarı söz konusu olduğunda, bu başarının sağlam temellere oturmasını sağlayan ilkokul eğitiminin son derece önemli olduğunu belirtti.

 

Yalnızca öğretmenlerle değil, öğrencilerle de bir araya gelen Müdürümüz Sayın Güner BAHADIR, 8. Sınıf öğrencilerini TEOG başarısından dolayı tebrik etti ve onların istek ve ihtiyaçlarına dair sorular sordu. Bilindiği üzere içinde bulunduğumuz eğitim-öğretim yılında yapılan TEOG sınavında Burhaniye Bahçelievler Ortaokulu il genelinde 32. Devlet okulları içinde 19. ve ilçemiz bazında devlet okulları içinde birinciliği alarak en başarılı okul oldu. Bu vesileyle Müdürümüz Sayın Güner BAHADIR başarıda büyük payları olan ilkokul ve ortaokul öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi kutlayarak; bu başarının daim olması temennisinde bulundu. Böyle istişare toplantılarının eğitim-öğretimin vizyonunu genişlettiğini ifade eden BAHADIR, bu toplantıların süreç içinde ilçemizdeki diğer okullarla sürdürüleceği bilgisine de verdi. 

12-02-2016

12-02-2016

12-02-2016

Kocacami Mahallesi Mithatpaşa Caddesi Dış Kapı No5 Hükümet Konağı Kat2 Burhaniye/BALIKESİR - (0266) 4221062

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.