BALIKESİR BURHANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Miniklerin Lösemi Duyarlılığı

Miniklerin Lösemi Duyarlılığı

Kızıklı Ortaokulu öğrencileri Beden Eğitimi Öğretmeni Fatma MÜSAİT koordinatörlüğünde kendilerinden büyük bir işe imza attılar. 2-8 Kasım Lösemi Haftası münasebetiyle bir stant açarak ürünlerin gelirini LÖSEV’ e bağışlamak üzere satış yapmaya başladılar. Beden Eğitimi Öğretmeni Fatma MÜSAİT  “ Ben LÖSEV Vakfına şahsi olarak bağış yapmayı düşünüyordum. Bağış yapmayı düşündüğüm miktar oranında çeşitli kırtasiye malzemeleri alarak okulda satış yaparsak bağışlayacağımız miktarın artacağını düşündüm ve öğrencilerimle böyle bir projeyi hayata geçirdim. Öğretmen arkadaşlar ve öğrencilerimizin desteği ile 150 TL. ile başladığımız işten şu ana kadar 350 TL. gelir elde ettik. Destek olan herkese çok teşekkür ediyorum.” diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

Kızıklı Ortaokulu Müdür Yrd. Ahmet ÇETİNKOZ ise Lösemi Haftası münasebetiyle okulumuzda böyle bir etkinlik düzenlenmesinden son derece memnun olduk. Çünkü bu vesileyle bu hastalığa karşı öğrencilerimizde bir duyarlılık oluştu. Okul idaresi olarak emeği ve katkısı geçen herkese teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da bu tür etkinliklerimiz devam edecektir.” diyerek düşüncelerini belirtti.

 

21-11-2017 21-11-2017
21-11-2017 21-11-2017

Kocacami Mahallesi Mithatpaşa Caddesi Dış Kapı No5 Hükümet Konağı Kat2 Burhaniye/BALIKESİR - (0266) 4221062

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.