BALIKESİR BURHANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüzden YGS´ye Girecek Öğrencilere Başarı Mesajı

"Sizler, bizim geleceğimizsiniz ve sizlere güveniyor, umutla bakıyoruz."
Milli Eğitim Müdürümüzden YGS´ye Girecek Öğrencilere Başarı Mesajı

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Güner BAHADIR, 13 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS 2016) öncesinde sınava katılacak tüm öğrencilere yönelik bir başarı mesajı yayınladı.

 

YGS’nin üniversiteye giriş için başlangıç aşaması niteliği taşıdığını ve öğrencilerin eğitim hayatındaki en önemli dönüm noktalarından biri olarak kabul edildiğini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner BAHADIR, öğrencilere hitâben şunları söyledi:

 

“Eğitim, sonuç odaklı olmaktan çok süreç odaklı bir dizi etkinlikler toplamıdır. Bugüne kadarki eğitiminiz boyunca sağladığınız bilgi birikimi ve sorumluluk bilinciyle, mümkün olanın en iyisini yapmak üzere sınava azimle hazırlandınız. Sizler, bizim geleceğimizsiniz ve sizlere güveniyor, umutla bakıyoruz. Sizler de kendinize güvenin ve olabildiğince sınav heyecanınızı kontrol altında tutmaya çalışın. Yüksek öğretime giriş kapısı olarak kabul ettiğimiz bu sınavı, Yeni Türkiye’nin istikbalini inşa edecek yüksek karakterli, çalışmaktan yılmayan, ufuk sahibi gençleri olarak en doğru biçimde değerlendireceğinize yürekten inanıyor ve başarılar diliyorum.”

Kocacami Mahallesi Mithatpaşa Caddesi Dış Kapı No5 Hükümet Konağı Kat2 Burhaniye/BALIKESİR - (0266) 4221062

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.