BALIKESİR BURHANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor” Projesi

“Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor” Projesi

Mesleki Lisesi Burhaniye Elele

Burhaniye Şehit Hasan Çoban Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, "Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor" projesi kapsamında, ihtiyaç sahibi ailelerin evlerinde bakım ve onarım çalışması gerçekleştiriyor.

 Burhaniye Şehit Hasan Çoban Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, " Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor" projesi kapsamında, ihtiyaç sahibi ailelerin evlerinde bakım ve onarım çalışması gerçekleştirecek.

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünce başlatılan sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Elektrik Elektronik Alanı, Bilişim Teknolojileri Alanı, Mobilya ve İç Mekân Tasarımı Alanı, Metal Teknolojisi Alanı, İnşaat Teknolojisi Alanı,  Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanı öğretmen ve öğrencileri, ihtiyaç sahibi ailelerin evlerinde bakım ve küçük onarım yapacaklar.

Projeyle öğrencilerin milli, manevi, ahlaki ve insani değerlerini pekiştirdiğini vurgulayan Okul Müdürü Ferhan LEVENT  "Öğrencilerimiz, bilgi ve tecrübelerini sosyal sorumluluk kapsamında kullanarak, hem ihtiyaç sahibi ailelere faydalı oluyorlar hem de kendilerini geliştiriyorlar. Proje, meslek liselerini ailelerle buluşturarak, mesleki ve teknik eğitimin öneminin daha iyi anlaşılmasına vesile olacaktır." ifadelerini kullandı.

21-02-2018


21-02-2018

 

 

 

Mahalle KOCACAMİ Cadde/Sokak MİTHATPAŞA Dış Kapı No5 BURHANİYE/BALIKESİR - (0266) 4221062

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.