BALIKESİR BURHANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması İl Üçüncüsü Öğrencimiz Müdürümüzü Ziyaret Etti

Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması İl Üçüncüsü Öğrencimiz Müdürümüzü Ziyaret Etti

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Anadolu imam hatip liseleri arasında gerçekleştirilen “Genç Nida”, “Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma” ve “Hafızlık”  dallarındaki yarışmaya İlçemiz okullarından Hacı Mehmet Fevzi Köylü Anadolu İmam Hatip Lisesi 11. Sınıf öğrencisi  Sabiha  BİLGİN de katıldı. Kızlar kategorisinde katıldığı ve Kıyame Suresi’ni okuyarak dinleyenleri hayran bıraktığı bu mutena yarışmada “Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma” dalında il üçüncüsü olan Sabiha BİLGİN,  Okul Müdürü Cemil ÇAM eşliğinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Güner BAHADIR’ı ziyaret etti.

Başarılı öğrenciye yarışmaya nasıl hazırlandığı ve aile durumu ile ilgili  soruların yanı sıra, geleceğe dair eğitim hedefleri hakkında sorular da soran Müdürümüz Sayın Güner BAHADIR, bu ve benzeri etkinliklere katılmayı düşünenler için örnek olması bakımından, böylesi manalı ve önemli başarıları duyurmanın, çeşitli yollardan altını çizmenin son derece mühim olduğunu belirtti. İlahiyat okumak ve müftü olmak istediğini açıklayan Sabiha BİLGİN’i ve onun şahsında yetişmesinde katkı sahibi olan ailesini, öğretmen ve idarecileri tebrik ettiğini söyledi.

 

Bu ziyaretin akabinde Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Güner BAHADIR, beraberinde başarılı öğrencimiz ve Okul Müdürü Cemil ÇAM ile İlçemiz Kaymakamı Sayın Hüseyin ÖNER’i makamında ziyaret ettiler. Kaymakamımız Sayın Hüseyin ÖNER, Sabiha BİLGİN’i  başarısından dolayı kutlayarak kendisine bir  hediye sundu.

23-03-2016 23-03-2016 

23-03-2016 23-03-2016

23-03-2016 23-03-2016

Mahalle KOCACAMİ Cadde/Sokak MİTHATPAŞA Dış Kapı No5 BURHANİYE/BALIKESİR - (0266) 4221062

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.