BALIKESİR BURHANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sabri PEKŞEN´ in Yarıyıl Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sabri PEKŞEN´ in Yarıyıl Mesajı

Sevgili Öğrenciler, Değerli Meslektaşlarım ve Saygıdeğer Veliler;

     2014-2015 eğitim-öğretim yılının birinci yarıyılını burada bitiriyoruz. Sevgili yavrularımızın alacağı karnelerin heyecanını yaşıyoruz. Hepimize hayırlı olsun.

     Sevgili Öğrenciler;

     Sizler geleceğimizsiniz bizim için çok değerlisiniz. Başarınız ne olursa olsun bizler her zaman sizin yanınızdayız. Öğretmenlerimiz size verdikleri notlarla sizlerin akademik başarılarınızı değil, başarılı olmak için gösterdiğiniz gayreti değerlendirdiler. Zayıf olan dersleriniz size daha fazla çalışmanız için bir mesajdır. Yorucu bir dönemin ardından  şimdi dinlenme zamanınız.  Bu süre zarfında sevdiğiniz kitaplar okuyun, müzik dinleyin, açık alanda spor yapın, oyun oynayın.

     Sevgili Öğretmenlerimiz;

     Öğrencilerimizin en iyi şekilde yetişmeleri için gösterdiğiniz gayretten dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Emeğinize ve yüreğinize sağlık. Sizler de yorucu bir dönemin ardından dinlenmeyi hak ettiniz. Hepinize sevdiklerinizle birlikte sağlık ve huzur içinde bir tatil diliyorum.

     Saygıdeğer Veliler;

     Bizler eğitim yöneticileri ve öğretmenler olarak çocuklarımıza iyi bir eğitim ortamı ve kaliteli bir eğitim-öğretim süreci sunmak için heyecanla, şevkle yoğun bir çalışma temposu içindeyiz. Amacımız sizlerle birlikte, ailelerimizin ve ülkemizin geleceği olan sevgili çocuklarımızın daha iyi yetiştirilmesini sağlamaktır. Çocuklarımızı karnelerine bakarak değerlendirmeyelim, karneler onların bu dönem gösterdikleri gayretin ölçüsüdür. Başarı yada başarısızlıklara takılı kalarak, tatili hem kendinize hem de geleceğimiz olan yavrularımıza zehir etmeyelim. Tatilde çocuklarımıza dinlenebilecekleri, eğlenebilecekleri ve değişik yaşam tecrübeleri edinebilecekleri güzel fırsatlar sunmaya çalışalım, onlarla birlikte zaman geçirelim.

    Bizlere her konuda desteğini esirgemeyen Sayın Kaymakamımız Osman YENİDOĞAN’ a, Okulların fiziki olarak eksikliklerinin giderilmesinde belediyemizin tüm imkânlarını seferber eden Belediye Başkanımız Necdet UYSAL’ a  şükranlarımı sunuyorum.

 

    Bu duygu ve düşüncelerle sevgili öğrencilerimize ve öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum.

Kocacami Mahallesi Mithatpaşa Caddesi Dış Kapı No5 Hükümet Konağı Kat2 Burhaniye/BALIKESİR - (0266) 4221062

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.