BALIKESİR BURHANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ferhan LEVENT´in LYS Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ferhan LEVENT´in LYS Mesajı

   Gözbebeğimiz gençlerimizin mesleklerini, dolayısıyla geleceklerini belirleyecek olan üniversite giriş sınavının ikinci aşaması Lisans Yerleştirme Sınavlarında en güzel neticeyi alarak üniversite hayallerini gerçekleştireceklerine inancımız tamdır. Ülkemiz ve milletimizin geleceğine yön verecek olan sizlersiniz.

   Engelleri aşamayanlar, onları aşılmaz görenlerdir. Lisans Yerleştirme Sınavları (LYS) sizlerin kişiliğinizi değil, akademik bilgi birikiminizi, yorum gücünüzü ve süreyi doğru kullanma becerinizi ölçer. Sınava her türlü olumsuz düşünce ve kaygıdan uzak, başarılı olacağınıza inanarak ve kendinize güvenerek girmeli, ruh ve beden sağlığınızın her şeyden daha önemli ve öncelikli olduğunu bilmelisiniz.  

   Tercihler döneminde okullarımızdaki Rehberlik öğretmenleriniz sizlere gereken tüm desteği sağlayacaktır. Meslek seçiminin, yaşam biçiminizi belirleyen bir süreç olduğunu unutmadan doğru tercihler yapınız.

   Sınavlara  hazırlanmaları  sürecinde  güçlü  destek  veren saygıdeğer öğretmenlerimize, her türlü fedakarlığı sağlayan değerli velilerimize şükranlarımı sunuyorum. LYS’ ye girecek tüm öğrencilerimize üstün başarılar diliyor, çalışmalarının karşılığını  alarak istedikleri üniversiteyi kazanmalarını canı gönülden temenni ediyorum.

 

 

 

                                                                                                                           Ferhan LEVENT

                                                                                                                      İlçe Milli Eğitim Müdürü 

Mahalle KOCACAMİ Cadde/Sokak MİTHATPAŞA Dış Kapı No5 BURHANİYE/BALIKESİR - (0266) 4221062

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.