BALIKESİR BURHANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BURHANİYE´DE KÜTÜPHANELERİN NİTELİKLERİ GÜNDEN GÜNE ARTIYOR

BURHANİYE´DE KÜTÜPHANELERİN NİTELİKLERİ GÜNDEN GÜNE ARTIYOR

 Şehit Mustafa SERİN Ortaokulu Z-Kütüphanesi İlçe Kaymakamı Hüseyin ÖNER, Belediye Başkanı Necdet UYSAL, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhan LEVENT, İlçe Müftüsü Hacı ÖZ ve İlk ve Orta dereceli okul müdürlerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

 

Açılışta düşüncelerini ifade eden Kaymakam Hüseyin ÖNER; "Balıkesir genelinde Valimiz Sayın Ersin YAZICI´nın himayelerinde uygulanmakta olan BENGİ eğitim projesi kapsamında Burhaniyede de çocuklarımıza, gençlerimize okuma alışkanlığı kazandırmaya yönelik değişik uygulamalar yapıyoruz. Öğrencilerimizi okumaya teşvik eden, onları özendiren ve okumayı sevdiren uygulamalar yapmaya gayret ediyoruz. Bunun bir örneği olarak okuma mekanlarına nitelik kazandıran, kitaplarla donatan, modern ve huzurlu ortamlar sağlamaya çalışıyoruz. Şehit Mustafa Serin Ortaokulunda Z-Kütüphanemizde bu anlamda bir kazanç. Emeği geçen kişilere teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun." dedi.

 

Kütüphane açılışının ardından Şehit Mustafa Ortaokulu resim sergisi gezildi. Görsel sanatlar dersi öğretmeni İsmet BAYLASSIN eserler ve çalışmalar hakkında bilgi sundu. Serginin ardından Okul Aile Birliği tarafından hazırlanan ikrama tüm misafirler katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhan LEVENT Kaymakam Hüseyin ÖNER´e, Belediye Başkanı Necdet UYSAL´a İlçe Müftüsü Hacı ÖZ´e ve açılışa katılan tüm okul müdürlerine, kütüphanede emeği geçen okul müdürü Okan GÜNAL´a teşekkürlerini sundu.

 

 

29-12-2017 29-12-2017
29-12-2017 29-12-2017
29-12-2017 29-12-2017

Mahalle KOCACAMİ Cadde/Sokak MİTHATPAŞA Dış Kapı No5 BURHANİYE/BALIKESİR - (0266) 4221062

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.