BALIKESİR BURHANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Burhaniye Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Projesi Almanya Yolcusu

"Benzerlik ve Farklılıklarımızla Aynı Sahnedeyiz" İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Güner BAHADIR, 6 Mart-12 Mart tarihleri arasında Almanya’nın Ettingen kentinde bulunacak Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi proje grubuna başarılar diledi.  
Burhaniye Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Projesi Almanya Yolcusu

Farklı ülkelerden genç gruplarına bir araya gelme ve birbirlerinin kültürleri hakkında bilgi edinme fırsatı sunan Avrupa Birliği destekli uluslararası gençlik projelerinden biri kapsamında iki yıldır çalışmalarını sürdürülmekte olan Burhaniye Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi proje grubu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Güner BAHADIR tarafından kabul edildi. Proje sorumlusu Oğuz ÖZER, ilgili prosedür gereği şu an “son hareketlilik” süreci içinde bulunduklarını belirterek projeleri hakkında kısaca bilgi verdi;  öğrencilerle birlikte Müdürümüz Güner BAHADIR’ın sorularını cevaplandırdı.

 

Farklı ülke ve kültürlerden gençlik gruplarının karşılıklı tanışma, kaynaşma ve bilgi alışverişinde bulunmalarını sağlayan projelerin içinde bulunduğumuz çağın bir gereği olarak bir anlamda kültür elçiliği hizmeti addedilmesi gerektiğini söyleyen Sayın Güner BAHADIR; bu bakımdan “We Are on the Same Stage with Our Differences and Similarities” (Benzerlik ve Farklılıklarımızla Aynı Sahnedeyiz) başlıklı Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi projesinin geldiği noktanın takdire değer olduğunu belirtti. Projede emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencileri tebrik eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Güner BAHADIR, 6 Mart-12 Mart tarihleri arasında Almanya’nın Ettingen kentinde bulunacak proje grubuna başarılar diledi.

 

 

 

07-03-201607-03-2016

Kocacami Mahallesi Mithatpaşa Caddesi Dış Kapı No5 Hükümet Konağı Kat2 Burhaniye/BALIKESİR - (0266) 4221062

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.