BALIKESİR BURHANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Burhaniye Kaymakamı Hüseyin ÖNER ve Milli Eğitim Müdürümüz Güner BAHADIR Köy Okullarını Ziyaret Ettiler.

İlçemiz Kaymakamı Hüseyin ÖNER,  beraberinde Milli  Eğitim Müdürümüz  Güner BAHADIR ile  birlikte Burhaniye’de  bulunan Kızıklı, Dutluca, Börezli ve Karadere Mahallelerindeki okulları ziyaret etti. 
Burhaniye Kaymakamı Hüseyin ÖNER  ve Milli  Eğitim Müdürümüz Güner BAHADIR Köy Okullarını Ziyaret Ettiler.

İlçemiz Kaymakamı Hüseyin ÖNER,  beraberinde Milli  Eğitim Müdürümüz  Güner BAHADIR ile  birlikte Burhaniye’de  bulunan Kızıklı, Dutluca, Börezli, Kuyumcu, Şarköy, Kırtık ve Karadere Mahallelerindeki okulları ziyaret etti. Okul idarecileri ve öğretmenlerle bir araya gelerek istek ve ihtiyaçları konusunda bilgi alan İlçemiz Kaymakamı Hüseyin ÖNER ve Milli Eğitim Müdürümüz  Güner BAHADIR, okullarda bulunan sınıfları da ziyaret ederek öğrencilerle görüştüler.

 

2015-2016 Eğitim öğretim yılı birinci döneminde, göreve başladığı  ilk günlerden itibaren ilçe merkezi  ve merkez dışındaki mahalle (köy) okullarını ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Güner BAHADIR, her kademede  istişarenin önemine vurgu yaptı. İkinci eğitim öğretim döneminin ilk haftalarında Kaymakam Sayın Hüseyin ÖNER ile yaptıkları bu ziyaretlerinse, mevcut eğitim seviyesinin daha da yükseltilmesi hedefine yönelik çalışmalardan biri olduğunu ve bu ziyaretlerin 4 Şubat Cuma günü yapılması planlanan Pelitköy okul ziyaretiyle tamamlanacağını belirtti.  

 

Kaymakam Sayın Hüseyin ÖNER  ve Milli  Eğitim Müdürü Sayın Güner BAHADIR, ayrıca Cumhuriyet Mahallesi’nde ikili öğretim yapmakta olan okulumuzu fiziki bakımdan rahatlatacak olan ve ortaokul binası olarak yapımı hızla devam eden Cumhuriyet Ortaokulu inşaatına da bir inceleme ziyareti gerçekleştirdiler.

 

Burhaniye ilçe çapında, halihazırda okullarımızın önemli bir eksikliğinin kalmadığını müşahade etmeleri dolayısıyla memnuniyetlerini dile getiren Kaymakam Hüseyin ÖNER  ve Milli Eğitim Müdürü Güner BAHADIR, söz konusu eğitim olduğunda çıtanın her geçen gün yükseltilmesi gerektiği gerçeğinin de altını çizdiler. Bu bakımdan idareci, öğretmen ve öğrencilerimize önemli görevler düştüğünü belirterek, ikinci dönemin tüm eğitim camiasına hayırlı olması dileğinde bulundular.

 02-03-201602-03-201602-03-201602-03-2016

01-03-201601-03-201601-03-201601-03-201601-03-201601-03-2016

 

 

 

 

 

Mahalle KOCACAMİ Cadde/Sokak MİTHATPAŞA Dış Kapı No5 BURHANİYE/BALIKESİR - (0266) 4221062

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.