BALIKESİR BURHANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Balıkesir Valisi Ersin YAZICI Atatürk Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesinde Öğrencilerle ve Öğretmenlerle Buluştu

Balıkesir Valisi Ersin YAZICI Atatürk Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesinde Öğrencilerle ve Öğretmenlerle Buluştu

Balıkesir Valisi Ersin YAZICI, ilçemiz Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´ni ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Burhaniye Kaymakamı Hüseyin ÖNER, Belediye Başkanı Necdet UYSAL,İl Milli Eğitim Müdürü Yakup YILDIZ ,Burhaniye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhan LEVENT, İlçe Emniyet Müdürü Tuncay ORHAN, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Alim Burak Çelik ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Seyfettin CEYLAN´ın da eşlik ettiği ziyarette Vali Ersin YAZICI okulun öğretmenleriyle bir araya gelerek okulun eğitim ve öğretim durumu ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

BENGİ projesi hakkında da değerlendirmelerde bulunan Ersin YAZICI, Balıkesir´de eğitimin kalitesini artırmak için gayret gösterdiklerini ve bu nedenle sürekli olarak okulları ziyaret ettiklerini, öğretmen ve öğrencilerle sohbetler ettiklerini söyledi. Öğrencilerin akademik başarısının yanında, milli, manevi ve insani değerlere sahip olarak yetişmelerinin de çok önemli olduğunu vurgulayan Vali Ersin YAZICI " Mesaimizi birinci öncelikli olarak eğitime veriyoruz. Gerçekten bu konuda gayretliyiz,iddialıyız. Bu çocuklar hepimizin geleceği. İnsan yetiştirmek ayrı bir uğraştır. Çocuklarımızı Türkiye´nin geleceğini hazırlama niyetiyle yetiştirmeli ve istikbalimizin bu çocukların elinde olduğu bilinciyle hareket etmeliyiz. Okullarda yapılacak planlamalarda akademik eğitim kadar sosyal etkinliklere de yer verilmesi gerekiyor. Çünkü öğrencilerin fiziksel ve zihinsel gelişimini tamamlamasında sosyal aktiviteler büyük önem taşıyor" dedi. 

Öğretmenlerle sohbetin ardından öğrencilerle okuma etkinliğinde bir araya gelen Vali Ersin YAZICI, etkinliğin ardından öğrencilerle tek tek sohbet etti. Öğrencilerle gelecekte yapmak istedikleri ve koydukları hedefleri üzerine sohbet eden Ersin YAZICI, kendinize doğru hedefler belirleyip o doğrultuda haraket ederseniz hedefinize ulaşmanıza herhangi bir engel göremiyorum dedi.  

16-11-2017 16-11-2017
16-11-2017 16-11-2017
16-11-2017 16-11-2017
16-11-2017 16-11-2017

Mahalle KOCACAMİ Cadde/Sokak MİTHATPAŞA Dış Kapı No5 BURHANİYE/BALIKESİR - (0266) 4221062

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.